Hakkımızda
2000'den buyana, BETON - ZEMİN - ASFALT - ÇİMENTO - AGREGA - İNŞAAT - METAL - ÖZEL ÖLÇÜM ve TÜM YAPI - ve de Endüstriyel - MALZEMELERİ İÇİN TEST CİHAZLARI İMALATI – İTHALATI ve İHRACATI Alanında Türkiye ve 14 ÜLKEDE söz sahibi olan, "Profesyonellerin TEST TEKNOLOJİLERİ Çözüm ortağı" olarak değerli taleplerinize yanıt vermekten herzaman mutluluk duyduğumuzu ve duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Özetle, FORE TEST CİHAZLARI A.Ş., 2000 yılında Merkez – ANKARA'da Test Teknolojileri üzerine ULUSLARARASI TEKNOLOJİ ÜRETİCİLERİNİN DESTEĞİ ile, İNŞAAT TEKNOLOJİLERİNE YÖNELİK; BETON, ZEMİN, ASFALT, ÇİMENTO VE TAHRİBATSIZ BETON/YAPI TEST CİHAZLARI ve ( Ayrıca KOMPOZİT MALZEMELER dahil ) VE TÜM YAPI ve ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLERLERE YÖNELİK LABORATUVAR KALİTE KONTROL TEST CİHAZLARI ve TEST EKİPMANLARI ihtiyaçları üzerine KURULMUŞ İTHALAT-İHRACAT VE DE PEK ÇOK ÜRÜNDE DE İMALAT FİRMASI OLAN BİR ULUSLAR ARASI FİRMADIR.
KURULUŞUNDAN BUYANA KENDİNİ PEKÇOK PROJEDE KANITLAMIŞ VE SEKTÖRE YÖN VEREBİLEN BİR FİRMA HALİNE GELMİŞTİR.

AYRICA, FORE A.Ş. "KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ" KAPSAMINDA, "SÜRATLİ VE EKONOMİK" TAHRİBATSIZ TEST TEKNOLOJİLERİ ÜRETİCİSİ OLAN NDT JAMES INS.(USA)'nın ve ÇİMENTO VE BETON YÜKSEK TEST TEKNOLOJİLERİNDE DE DÜNYA LİDER ÜRETİCİLERİNDEN OLAN SCHLEIBINGER GERATE (ALMANYA) firmasının TÜRKİYE "TEK" YETKİLİSİ OLARAK, TÜRKİYE'ye HİZMET VERMEKTEDİR. BU HALİYLE, BUNLAR GİBİ PEKÇOK GÜÇLÜ DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİ İLE SEKTÖRÜNDE REFERANS KABUL EDİLEN ULUSLARARASI BİR ŞİRKET OLMUŞTUR.


FORE A.Ş. olarak, BETON YÜKSEK TEST TEKNOLOJİLERİNDE PATENTLİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNİ ÜLKEMİZE KAZANDIRMAKTAN HERZAMAN GURUR VE ONUR DUYMUŞUZDUR.

Saygılarımızla,

Mimar - Cem YILMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı
Ve Genel Müdür

YOUTUBE'da FORE VİDEOLARIMIZ (Lütfen aşağıdaki isimlerde yazınız);
FORE YÜKSEK TEST TEKNOLOJİLERİ
FORE GROUP